Mieszkanie 83 m2 Wesoła CENTRUM - Twoje Lokum - Budujemy dla Ciebie

Przejdź do treści

Menu główne:

Realizacje
Mieszkania na parterze o pow. 83,1 m2 z ogródkiem.
Sprzdane

Nowa inwestycja
Bezpieczna Przystań – zacumuj w Wesołej!
TARASY ! OGRODY !

Apartamenty w kameralnej willi miejskiej z czterema niezależnymi lokalami
ulica Sikorskiego 10A, Warszawa-Wesoła    CENTRUM !

DWA LOKALE O POWIERZCHNI 83,1 m2  z własnym ogródkiem - w CENIE!

 
Nowa inwestycja o unikatowym charakterze
 
Niepowtarzalna lokalizacja
 
Lokalizacja jest zawsze jednym z kluczowych kryteriów przy podejmowaniu decyzji zakupowych, niezależnie od tego, czy poszukujemy mieszkania dla siebie czy na wynajem. Stanowi też istotny składnik ceny. Ponadto, nieruchomości zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji w centrum, zawsze średnio- i długoterminowo bronią swojej wartości.
 
W Wesołej nie ma już tak wielu terenów dostępnych w ścisłym centrum dzielnicy, na których mogą powstać nowe zabudowy mieszkaniowe.
 
Willa miejska  przy ul. Sikorskiego 10A, to atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość o unikatowym charakterze, która zapewni komfort użytkowania na lata i z całą pewnością jest  jedną z atrakcyjniejszych form zainwestowania kapitału.

  • Najdogodniej położona i wyjątkowa lokalizacja w centrum zielonej dzielnicy zapewniająca pełną infrastrukturę niezbędną do codziennego funkcjonowania: bliskość sklepów, szkół, przedszkoli, żłobka, przychodni, apteki, licznych punktów usługowych – wszędzie 5 minut spacerem.
  • Położenie wśród domów jednorodzinnych o małej intensywności zabudowy zapewniające dostęp do terenów leśnych i rekreacyjnych dzielnicy takich jak: Park Krajobrazowy, 'Stumilowy Las", ścieżki rowerowe, rolkostrada, kryty basen, siłownie, korty tenisowe, place zabaw dla dzieci.
  • Doskonałe skomunikowanie z Warszawą – tylko 400m do stacji kolejowej Warszawa-Wesoła zapewniającej 20 minutowe połączenia SKM i KM do centrum Warszawy - bez korków. Jedynie 400 m do przystanków ZTM (linie: 198, 173, 514, N71)
  • Ponadstandardowa wysokość lokali zapewniająca przestrzeń wyróżniającą komfortowe apartamenty – 2,9m.
  • Przestronne tarasy w bryle dachu,  własne ogródki, miejsca postojowe dla samochodów.
  • Lokale bezczynszowe – pełna kontrola kosztów eksploatacji.
  • Energooszczędne rozwiązania techniczne.
  • Możliwość elastycznej aranżacji wewnętrznych ścianek działowych celem stworzenia optymalnej przestrzeni życiowej, z uwzględnieniem własnych preferencji, także wyodrębnienia dodatkowego osobnego lokalu mieszkalnego na poddaszu, np. na biuro lub na wynajem.
  • Ekonomiczne użytkowanie oraz ponadstandardowe udogodnienia i dodatki (elegancka elewacja, energooszczędne okna, ogrzewanie podłogowe, sterownik temperatury z automatyką pogodową, duże doświetlenia pomieszczeń, automatyka bramy wjazdowej, instalacja centralnego odkurzania, szybkie łącza internetowe, instalacja przygotowana do montażu stacji ładowania dla samochodów elektrycznych)
  • Komfort i bezpieczeństwo - doskonała lokata kapitału – dla siebie lub na wynajem.
DWA APARATAMENTY O POWIERZCHNI 83,10 m2 położone są na parterze czterolokalowego budynku zaprojektowanego w podwyższonym standardzie.  W mieszkaniach zaprojektowano salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, łazienkę i dodatkowe wc.

Ekspozycja apartamentów względem stron świata:  wsch-zach-płn  lub wsch-zach-płd.

BRAMA, DOMOFON i MIESCA POSTOJOWE
Willa będzie ogrodzona, z bramą wjazdową sterowaną pilotem i obsługiwaną siłownikiem z napędem automatycznym. Wygodny kontakt z domownikami i odwiedzającymi gośćmi zapewniał  będzie domofon.
Do każdego mieszkania przewidziano dwa miejsca postojowe dla samochodów, zlokalizowane na posesji.

OGRÓDEK
Do każdego mieszkania przynależeć będzie podnoszący jakość życia ogródek o ekspozycji południowo-zachodniej lub północno- zachodniej,

ELEWACJA
Elewacja w stonowanych kolorach i ponadczasowym wykończeniu zapewni także energooszczędność ścian dzięki zastosowaniu ocieplenia z grafitowego styropianu o obniżonej przenikalności cieplnej co wpłynie pozytywnie na ekonomiczną eksploatację mieszkań.

OKNA i DRZWI
Do każdego lokalu prowadzą osobne wejścia, bez części wspólnych z pozostałymi mieszkańcami budynku.  Zaprojektowano eleganckie drzwi zewnętrzne wejściowe, w kolorze naturalnego drewna połączonego  z czarnym akcentem ze szkła i stali, które zapewnią bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.  Będą to drzwi stalowe, odporne na warunki atmosferyczne, z wypełnieniem pianą poliuretanową (nie styropian), o obniżonej przenikalności cieplnej, z drewniano-stalową ciepłą ościeżnicą oraz z atrakcyjnym doświetleniem ze szkła weneckiego i czarnej stali oraz czarną antabą.
W willi zaprojektowano duże przeszklenia okienne. Będą to okna energooszczędne z PVC o grubości profila 80mm, posiadające potrójne pakiety szybowe, jednostronnie okleinowane w kolorze naturalnego drewna, z trzecią uszczelką wewnętrzną i z ciepłymi ramkami międzyszybowymi.  Na komfort i ekonomikę użytkowania wpłynie zastosowany system ciepłego montażu okien w konstrukcji budynku.    

OGRZEWANIE
Za ogrzewanie lokali odpowiadać będzie gazowy kocioł kondensacyjny, z wbudowanym bezobsługowym zasobnikiem wykonanym ze stali INOX, oferujący regulowanie temperatury pomieszczeń na każdym poziomie, poprzez naścienny sterownik temperatury z automatyką pogodową.
Na całej powierzchni apartamentów zapewniono także ogrzewanie podłogowe, które w połączeniu z zastosowanym kotłem zapewnia ekonomiczną eksploatację oraz wysoki komfort użytkowania. Jest ponadto rozwiązaniem zalecanym w przypadku alergików, gdyż w przeciwieństwie do tradycyjnych kaloryferów - oddaje ono ciepło przez promieniowanie, a nie przez konwekcję, co pozwala uniknąć unoszenia w powietrze drobin kurzu z roztoczami i innych zanieczyszczeń.

DODATKOWE INSTALACJE I UDOGODNIENIA

SYSTEM CENTRALNEGO ODKURZANIA - Dodatkowo, lokale będą wyposażone w instalacje przystosowane do montażu jednostki centralnego odkurzania, która zapewnia wygodniejsze i zdrowsze sprzątanie, gdyż nieczystości wyrzucane są poza dom. Dzięki centralnemu systemowi odkurzania do pomieszczeń mieszkalnych nie jest wdmuchiwane zanieczyszczone powietrze, tak, jak ma to miejsce w przypadku działania tradycyjnych odkurzaczy.

ŚWIATŁOWÓD -Każdy apartament będzie posiadał instalację przystosowaną do szybkiego łącza światłowodowego.

ŁADOWANIE SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH - Na posesji zapewniono także dostęp do instalacji energetycznej gotowej do przyłączenia indywidualnej ładowarki dla aut elektrycznych.
Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.
 
© 2023 Twoje Lokum. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego