Mieszkania 128 m2 Wesoła CENTRUM - Twoje Lokum - Budujemy dla Ciebie

Przejdź do treści

Menu główne:

Realizacje
Mieszkania na piętrze i poddaszu o pow. 128  m2

Nowa inwestycja - budowa zakończona.
Bezpieczna Przystań – zacumuj w Wesołej!
TARASY !

Apartamenty w kameralnej willi miejskiej z czterema niezależnymi lokalami
ulica Sikorskiego 10A, Warszawa-Wesoła     CENTRUM !

DWA DWUPOZIOMOWE LOKALE O METRAŻU 128,29 m2
1 poziom: 82,32m2  + poddasze: 45,97m2 - w tym 22,81m2 powierzchni użytkowej,  z obszernym tarasem w bryle dachu o powierzchni ok. 30m2.

TARASY W CENIE LOKALU !

Nowa inwestycja o unikatowym charakterze
Niepowtarzalna lokalizacja

Lokalizacja jest zawsze jednym z kluczowych kryteriów przy podejmowaniu decyzji zakupowych, niezależnie od tego, czy poszukujemy mieszkania dla siebie czy na wynajem. Stanowi też istotny składnik ceny. Ponadto, nieruchomości zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji w centrum, zawsze średnio- i długoterminowo bronią swojej wartości.
W Wesołej nie ma już tak wielu terenów dostępnych w ścisłym centrum dzielnicy, na których mogą powstać nowe zabudowy mieszkaniowe.
Willa miejska przy ul. Sikorskiego 10A, to atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość o unikatowym charakterze, która zapewni komfort użytkowania na lata i z całą pewnością jest  jedną z atrakcyjniejszych form zainwestowania kapitału.
  • Najdogodniej położona i wyjątkowa lokalizacja w centrum zielonej dzielnicy zapewniająca pełną infrastrukturę niezbędną do codziennego funkcjonowania: bliskość sklepów, szkół, przedszkoli, żłobka, przychodni, apteki, licznych punktów usługowych – wszędzie 5 minut spacerem.
  • Położenie wśród domów jednorodzinnych o małej intensywności zabudowy zapewniające dostęp do terenów leśnych i rekreacyjnych dzielnicy takich jak: Park Krajobrazowy, 'Stumilowy Las", ścieżki rowerowe, rolkostrada, kryty basen, siłownie, korty tenisowe, place zabaw dla dzieci.
  • Doskonałe skomunikowanie z Warszawą – tylko 400m do stacji kolejowej Warszawa-Wesoła zapewniającej 20 minutowe połączenia SKM i KM do centrum Warszawy - bez korków. Jedynie 400 m do przystanków ZTM (linie: 198, 173, 514, N71)
  • Ponadstandardowa wysokość lokali zapewniająca przestrzeń wyróżniającą komfortowe apartamenty – 2,9m.
  • Przestronne tarasy w bryle dachu, miejsca postojowe dla samochodów.
  • Lokale bezczynszowe – pełna kontrola kosztów eksploatacji.
  • Energooszczędne rozwiązania techniczne.
  • Możliwość elastycznej aranżacji wewnętrznych ścianek działowych celem stworzenia optymalnej przestrzeni życiowej, z uwzględnieniem własnych preferencji, także wyodrębnienia dodatkowego osobnego lokalu mieszkalnego na poddaszu, np. na biuro lub na wynajem.
  • Ekonomiczne użytkowanie oraz ponadstandardowe udogodnienia i dodatki (elegancka elewacja, energooszczędne okna, ogrzewanie podłogowe, sterownik temperatury z automatyką pogodową, duże doświetlenia pomieszczeń, automatyka bramy wjazdowej, instalacja centralnego odkurzania, szybkie łącza internetowe, instalacja przygotowana do montażu stacji ładowania dla samochodów elektrycznych)
  • Komfort i bezpieczeństwo - doskonała lokata kapitału – dla siebie lub na wynajem.
 
DWA APARTAMENTY O POWIERZCHNI 128,29m2
W willi miejskiej przy ulicy Sikorskiego 10A w Wesołej oferujemy dwa apartamenty o powierzchni ok. 128,29 m2 położone na 1 piętrze oraz poddaszu czterolokalowego budynku zaprojektowanego w podwyższonym standardzie.  Te lokale zapewniają duże możliwości aranżacyjne.
 
Na 1 piętrze o metrażu ok. 82,32m2 zaprojektowano salon z aneksem kuchennym i dwie sypialnie z łazienką. Na tym poziomie istnieje możliwość wydzielenia dodatkowej sypialni lub gabinetu.
 
Na poddaszu zaprojektowano dobrze doświetloną powierzchnię ok. 45,97 m2 (ok. 22,81 powierzchni uzytkowej) do własnej aranżacji. Miejsce to stwarza niebywałą okazję do przystosowania go do własnych indywidualnych potrzeb: może stać się np. częścią sypialną z dodatkową łazienką, również osobnym mieszkaniem z salonikiem, aneksem kuchennym, łazienką, a także wygodnym biurem zapewniającym spokojne miejsce pracy. Każdej z wybranych opcji towarzyszyć będzie przestronny, zapewniający intymność taras o powierzchni ok. 30m2 oferujący wspaniałe miejsce  relaksu i wypoczynku.
 
Ekspozycja apartamentów względem stron świata:  wsch-zach-płn  lub wsch-zach-płd.
 
BRAMA, DOMOFON I MIEJSCA POSTOJOWE
Willa będzie ogrodzona, z bramą wjazdową sterowaną pilotem i obsługiwaną siłownikiem z napędem automatycznym. Wygodny kontakt z domownikami i odwiedzającymi gośćmi zapewni domofon.
Do każdego mieszkania przewidziano dwa miejsca postojowe dla samochodów zlokalizowane na posesji.   
 
BALKONY I TARASY
Apartamenty dwupoziomowe posiadają wygodne balkony dostępne z poziomu salonu/kuchni o powierzchni ok. 8m2 oraz unikalne obszerne tarasy o powierzchni ok. 37m2 w bryle dachu o eskpozycji zachodniej, dostępne z poziomu poddasza i zapewniające intymność użytkowania. Korzystanie z tarasu  zdecydowanie podniesie komfort i jakość życia – zaprojektowano tam wydzielone zadaszone miejsce do przechowywania sprzętów rekreacyjnych oraz zewnętrzne ujęcie wody do wygodnego podlewania roślin lub innych potrzeb użytkowych.
 
ELEWACJA
Elewacja w stonowanych kolorach i ponadczasowym wykończeniu zapewni także energooszczędność ścian dzięki zastosowaniu ocieplenia z grafitowego styropianu o podwyższonej przenikalności cieplnej co wpłynie pozytywnie na ekonomiczną eksploatację mieszkań.
 
OKNA I DRZWI
Do każdego lokalu prowadzą osobne wejścia, bez części wspólnych z pozostałymi mieszkańcami budynku. Eleganckie drzwi zewnętrzne wejściowe, w kolorze naturalnego drewna połączonego  z czarnym akcentem ze szkła i stali, które zapewnią bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.  Będą to drzwi stalowe, odporne na warunki atmosferyczne, z wypełnieniem pianą poliuretanową (nie styropian), o podwyższonej przenikalności cieplnej oraz wytrzymałości termicznej, z drewniano-stalową ciepłą ościeżnicą i atrakcyjnym doświetleniem ze szkła weneckiego i czarnej stali oraz czarną antabą.
 
W willi zaprojektowano duże przeszklenia okienne. Będą to okna energooszczędne z PVC o grubości profila 80mm, posiadające potrójne pakiety szybowe, jednostronnie okleinowane w kolorze naturalnego drewna, z trzecią uszczelką wewnętrzną i z ciepłymi ramkami międzyszybowymi.  Na komfort i ekonomikę użytkowania wpłynie zastosowany system ciepłego montażu okien w konstrukcji budynku.
 
Na poddaszu zamontowane będą okna dachowe oraz dodatkowe duże przeszklenia zapewniające doświetlenie i dostęp do przestronnego tarasu.
 
OGRZEWANIE
 
Za ogrzewanie lokali odpowiadać będzie gazowy kocioł kondensacyjny  z wbudowanym bezobsługowym zasobnikiem wykonanym ze stali INOX, oferujący regulowanie temperatury pomieszczeń na każdym poziomie, poprzez naścienny sterownik temperatury z automatyką pogodową.
 
Na całej powierzchni apartamentów zapewniono także ogrzewanie podłogowe, które w połączeniu z zastosowanym kotłem zapewnia ekonomiczną eksploatację oraz wysoki komfort użytkowania. Jest ponadto rozwiązaniem zalecanym w przypadku alergików, gdyż w przeciwieństwie do tradycyjnych kaloryferów - oddaje ono ciepło przez promieniowanie, a nie przez konwekcję, co pozwala uniknąć unoszenia w powietrze drobin kurzu z roztoczami i innych zanieczyszczeń.
 
DODATKOWE INSTALACJE I UDOGODNIENIA
 
SYSTEM CENTRALNEGO ODKURZANIA - Dodatkowo, lokale będą wyposażone w instalacje przystosowane do montażu jednostki centralnego odkurzania, która zapewnia wygodniejsze i zdrowsze sprzątanie, gdyż nieczystości wyrzucane są poza dom. Dzięki centralnemu systemowi odkurzania do pomieszczeń mieszkalnych nie jest wdmuchiwane zanieczyszczone powietrze, tak, jak ma to miejsce w przypadku działania tradycyjnych odkurzaczy.
 
ŚWIATŁOWÓD - Każdy apartament będzie posiadał instalację przystosowaną do szybkiego łącza światłowodowego.
 
ŁADOWANIE SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH - Na posesji zapewniono także dostęp do instalacji energetycznej gotowej do przyłączenia indywidualnej ładowarki dla aut elektrycznych.
Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.
 
© 2023 Twoje Lokum. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego